0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Декоративні рейки на стінуПоказано від 1 до 21 з 51 (всього сторінок: 3)

Декоративні рейки на стіну – практичне та сучасне рішення для вашого інтер’єру

Сьогодні у дизайні інтер’єрів постійно з’являються нові віяння та матеріали. Велика кількість штучних оздоблювальних матеріалів з невисокою ціною та відмінними експлуатаційними властивостями створюють гідну конкуренцію натуральним. До числа таких відносяться декоративні рейки. Вони дозволяють створювати нові, оригінальні та стильні акценти для приміщень будь-якого типу. Декоративні рейки на стіну купити в інтернет-магазині «ADECOR» ви можете з доставкою у ваше місто. 

Рейкові панелі для стін: переваги

Стінові рейки – це дуже популярний елемент при проєктуванні дизайну житлових приміщень або офісів. Їх використання обмежується лише вашою фантазією. Потрібно зробити приміщення вище? Наклейте рейки вертикально. Хочете, навпаки, зробити кімнату ширшою? Встановіть рейки на стіну горизонтально.

Використання рейкових панелей буде доречним, як у житлових приміщеннях, так і в офісах.  Їх перевага в тому, що вони підходять практично під будь-який інтер’єр: класичний чи сучасний. Рейки виготовлені з деревно-полімерного композиту.Вони імітують дерев’яні і схожі на них зовні, проте мають ряд додаткових переваг:

  • Відмінна стійкість до вологи;

  • Екологічність та безпечність;

  • Легкість в догляді;

  • Міцність та стійкість до механічних впливів;

  • Не піддаються дії високих температур;

  • Стійкість до бактерій та грибків.

Ці переваги повністю обґрунтовують таке часте використання рейкових панелей в інтер'єрі. Тож і вам радимо спробувати цю новинку. Заходьте до нашого каталогу та обирайте серед різноманіття стилів той, який максимально підійде під ваше приміщення. А ми швидко оформимо та відправимо ваше замовлення.

Розгорнути
messenger