0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0 грн. 

Монтаж панелей дуже простий і зрозумілий, впоратися з ним зможе будь-яка людина. Для цього виконайте лише кілька кроків:

  1. Очистіть поверхню, на яку будете клеїти панелі, від пилу;
  2. Підготуйте потрібну кількість панелей;
  3. Зніміть захисний папір зі зворотного боку панелі;
  4. Прикладіть до поверхні та розгладьте.

3D панелі можна клеїти на будь-яку гладку поверхню, таку як шпалери, плитка, метал, фарбовані стіни чи стелі, дерево, вкрите лаком чи фарбою.

Якщо поверхня має пористу структуру, наприклад побілку, гіпс або штукатурку, перед обклеюванням необхідно прогрунтувати її.

Щоб визначити необхідну кількість панелей, спочатку виміряйте площу поверхні, яку хочете обклеїти. Для цього виміряйте довжину та висоту стіни (довжину та ширину стелі), помножте ці значення, щоб отримати площу. Потім розділіть отриману площу на площу однієї панелі та округліть значення до найближчого більшого числа.

 

Наприклад, стіна розміром 3 метри завдовжки і 2.5 метри заввишки.

3 м × 2.5 м = 7.5 м ²

Площа однієї панелі 77 см × 70 см = 0.539 м ²

7.5 м² ÷ 0.539 м² = 13.91 (округлюємо до 14 штук)

Рекомендуємо завжди додатково придбати 1-2 панелі про всяк випадок або як запасні.

Панелі виготовлені з гіпоалергенного матеріалу – спіненого поліпропілену, який не виділяє шкідливих речовин. Всі панелі мають сертифікати, що дозволяють використовувати їх у житлових приміщеннях.

Так, 3D панелі можна мити. Завдяки верхньому захисному шару з плівки ПВХ вони вологостійкі і легко миються вологою губкою з миючим засобом. Не рекомендується використовувати грубі абразивні миючі засоби.

Панелі мають подвійну клейову основу, яка забезпечує миттєве та надійне приклеювання до поверхні. Вам не потрібно турбуватися, вони надійно триматимуться на місці.

messenger